Posted on Sunday, February 02, 2020
Maandag 06 febr.
Van 10.00  - 12.00 uur         Badminton
       14.00 -  16.00                 Dynamic Tennis
       17.00   - 20.00                Rolschaatsen ZRC Pauwin
       20.00 uur                        Tafeltennis
van 20.00 - 21.30                 Badminton
       
Kantine
12.30 Bridgesclub
09.30 uur openen t.b.v badminton      W.Konijn
Schoonmaak ochtend
opstarten bridge                                   G.Klitsie
openen   19.30                                      C de Vries
Afsluiten                                                 Stamtafel

Dinsdag 07 febr.
van 08.30  -  09.30                       Pascal college
       09.30  -  12.00                       Sport Fit
      13.30  -  16.00                        Senioren Tafeltennis
      17.00  - 18.30                         Rolschaatsen ZRC Pauwin
      18.30  - 22.00                         Korfbal ZKV

Kantine: 20.00 uur                       Klaverjasclub
openen t.b.v. Sport Fit                S.Woudstra
verzorgen Sport Fit                      W.Kionijn
13.15 openen t.b.v  tafeltennis  G.Klitsie
18.15 openen t.b.v korfbal         S.Woudstra
Bardiest avond                             W.Konijn
Afsluiten                                         klaverjasclub

Woensdag 08 febr.
van   15.00 - 17.00                    Sociaal Wijkteam
         17.30 - 18.30                    Rolschaatsen ZRC Pauwin
         18.30 - 20.30                    Korfbal ZRC
         20.30 - 22.00                    Rolhockey

15.00 uur openen t.b.v wijkteam       G.Klitsie
18.15 uur openen t.b.v korfbal           C.de Vries
kantine
20.00 uur Omni Ab Vergadering
Afsluiten                                                Rolhockey

Donderdag 09 febr.
Pascal College
van   17.00 - 18.30                 Rolschaatsen ZRC Pauwin
         18.30 - 22.00                 Korfbal ZRC

Bardienst                              G.Klitsie

Vrijdag 10 febr
van  18.00 - 20.15                 Rolschaatsen ZRC Pauwin
        21.00 - 22.00                  Zaalvoetbal Murat
Kantine          Darten
begeleiden zaalvoetbal       Darten
afsluiten                                 Darten

Zaterdag 11 febr.
Van 08.30  -  12.00 uur    Rolschaatsen ZRC Pauwin
       12.15  -  19.00            Korfbal ZRC
                     16.15             ZKV 1

Beheersdienst
van 11.15  -  14.00 uur       A v t Ent
      14.00   -  17.30              G.Klitsie
      17.30   Einde                  J de Groot
Bardienst
Van 11.15  - 14.00 uur   W.Konijn
       14.00 - 17.30            Beheerder
       17.30 eind                C de Groot

Zondag  12 febr
Van  20.00 uur         Badminton

Af berichten bij  Wil Konijn  mail: Wil.konijn@upcmail.nl     

 
PROGRAMMA  Bar en  BEHEERDERSROOSTER week 06

SPORTHAL DE STRUIJCK


Zaandam

Postadres

Oostzijde 132

postcode 1502 BL

Zaandam

 

Bezoek adres

Prof. Struijckenstraat 19

postcode 1502 RV

Zaandam

 

e-Boekhouden.nl